search

בדק בית

read more
בדק בית משמעות המושג

בדק בית משמעות המושג

כמו בכל מקצוע אחר, ובשל המשמעות התקציבית של עסקה לרכישת בית – חשוב להבין את הדקויות ויש להיות מודעים לחשיבות המומחיות והמקצועיות של החברה שתבצע עבורכם בדק בית ואיתור ליקויי בנייה ומבנה. עדיף לשלם מעט יותר ולהבטיח קבלת דו"ח בדק בית מקצועי ונכון. יש לבצע סקר שוק בתחום חברות בדק בית ואיתור ליקויי בנייה, לשקול המלצותיהם של המעורים בענף כמו קבלני
read more
בדק בית נדל

בדק בית נדל"ן

בבואנו לעשות עסקת נדל"ן אנו נעזרים לעתים במתווך או בעורך דין שמייצג אותנו במהלך ניהול המו"מ וחתימה על החוזים. עורך דין יכול לסייע, מלבד בצד החוזי, גם בצד הקנייני של העסקה- כלומר לוודא שאין כל חזקה משפטית על הבית או הגבלות כגון משכנתאות, עיקולים, זכויות שימוש וכו' וכן הוא יכול לעזור בבדיקת הרישויים והאישורים הדרושים לרכישה בטוחה של הנכס: אישורי העירייה, הועדה המקומית לתכנון ובניה ואגף ההנדסה.
read more
אקוסטיקה

אקוסטיקה

אחד מליקויי הבנייה שיש לתת עליהם את הדעת הוא נושא האקוסטיקה במבנים. במסגרת בדק בית הנעשה למבנים רבים, ישנה כמובן התייחסות לאקוסטיקה של המבנה, זאת על מנת למנוע בעתיד פגיעה בדיירים עצמם ובתפקודם היומיומי. בדיקה אקוסטית של בדק בית לא רק שתתאר בצורה מקיפה את בעיות הרעש במבנה, אלא אף תציע במסגרתה את הפתרונות הניתנים ליישום על מנת לצמצמם ואף להעלים כל בעיית אקוסטיקה הקיימת במבנה.
read more
שרותים הנדסיים

שרותים הנדסיים

חברת בדק בית הינה חברה המתמחה בתחומים רבים ומקיפים בתחום הנדסת הבניין. שירותים הנדסיים רחבים של בדק בית נעשים על ידי אנשי המקצוע מובילים, להם ידע וניסיון רב ובמענק של שירות הכולל פריסה ארצית רחבה. את השירותים ההנדסיים אותם מעניקה בדק בית ניתן לחלק לחמישה חלקים עיקריים:
read more
חוק המכר בדירות

חוק המכר בדירות

בהתאם לחוק מכר הדירות הדייר המבקש להודיע לקבלן על ליקויים בדירתו צריך לעשות זאת בכתב ובהקדם האפשרי רצוי בתוך שנה מיום קבלת הדירה) בהתאם לדרישות התקן על מנת לא לאבד את זכויותיו.
read more
סדקים ופיצוצים במבנה

סדקים ופיצוצים במבנה

אביטוי רחב נוסף אותו רבים מכירים ונגלה הוא לעין לרוב הם הסדקים ופיצוצים במבנה. סדקים אלו מהווים חלק מתהליך של זחילת החומר (דפורמציה) המביאים לפגיעה בתפקוד המבנה ואף להגיע לחלקים אשר נושאים את המבנה. הסיבה הבולטת להיווצרות של סדקים היא אי עמידה במצבים של המבנה בו הוא חווה תנועתיות במסגרת תופעה תרמו-מכנית.
read more
נזילות ודליפות

נזילות ודליפות

אחת מהתופעות המוכרות לרבים הקשורות לליקויי בנייה הן נזילות ורטיבות. לא פעם, יהיה לנו קושי להבחין כבר בהתחלה בנזילה קיימת ויש ונפגוש בה בשלב מאוחר יותר. דבר אשר מביא לא פעם לנזק רב ורחב שנוצר המצריך תיקון רחב וכולל שעלותו רבה.
read more
מפרט טכני

מפרט טכני

האם הבניה אצלכם תואמת את המפרט הטכני של המבנה? כשאנו עורכים ביקורת מבנים, אחד הדברים החשובים שאנו בודקים עבורכם זו ההתאמה של הבניה הקיימת לנדרש במפרט הטכני ובתוכניות המכר של המבנה.
read more
רטיבות

רטיבות

ליקוי נוסף אותו רובנו מכירים וחווים לא פעם הוא הרטיבות. ליקוי של רטיבות הינו ליקוי אשר יכול לפגוע פגיעה משמעותית במבנה ובאלו החיים בו. רטיבות במבנה מביאה עימה גידול רחב של פטריות ועובש, התפוררות ציפויים, פגיעה בשלמות החומרים העוטפים את הקיר ובחומרים המעניקים בידוד תרמי לבית. במבט מתמשך רטיבות מביאה לנזק שבא לידי ביטוי בירידת ערך הדירה וכמובן בפגיעה מתמשכת באיכות חייהם של דייר הבית.
read more
בדיקת בית

בדיקת בית

אחד מהאירועים היותר מרגשים בחיינו הבוגרים היא רכישה של בית חדש. דבר המסמל עבור רבים מאיתנו התקדמות ואיתנות כלכלית מסוימת שבעבורה עמלנו שנים רבות. ברכישה של דירה, למול ההתרגשות הרבה העוטפת אותנו, יש וחשוב לשים לב ולתת את הדעת אודות אלמנטים הנוגעים לאיכות הדירה. קיימים סיבות רבות אשר בגללן יש וקיימים ליקויים בבית אותו רכשנו.
read more
בדק דירה יד שניה

בדק דירה יד שניה

רבים הם הפעמים שביצוע רכישה של נכס הינו נכס מיד שנייה. במסגרת רכישה של נכס מיד שנייה יש ועלינו לבדוק ולבחון מספר מאפיינים חשובים. דבר נוסף שיש לקחת בחשבון הוא בדק בית גם במקרה של רכישת נכס מיד שנייה. רכישה של נכס מיד שנייה נעשית לרוב על ידי אנשים שאין להם את היכולת המקצועית באבחון מצבו הפיזי של המבנה וזאת בנוסף לקיומם של ליקויי בנייה. בחלק לא מבוטל מהפעמים לא כל מה שנראה למראית העין כנכס תקין אכן כך הדבר. גם במקרים של רכישת נכס מיד שנייה יש כמובן לשקול בכובד ראש שרות של בדק בית.
read more
ליקויי בניה

ליקויי בניה

לא פעם במבט שלנו בעין לא מקצועית על מבנים יביא אותנו להסיק שקיימים במבנים אלו ליקויי בנייה רבים ומגוונים הדורשים מענה. בחלק מהמקרים ליקויי הבנייה שנראה בעין דורשים הם מענה מיידי ומהווים הם בעצם סכנה בטיחותית שיש לתת עליה את הדעת. ליקויי בנייה אחרים הינם כאלו שיכולים להוות בעיה ברמה האסתטית.
read more
בדק בית

בדק בית

בדק בית מהווה בדיקה הנדסית כוללת ורחבה למבנים כשבין היתר מטרתה היא לבחון את מצבו של מבנה, לאתר בתוכו ליקויי בנייה ובסופו כמובן להגיד דו"ח מלא ומפורט אודות הממצאים. חברת בדק בית הינה החברה העוסקת בתחום בדק בית בנכסים רבים זה שנים בצורה מקצועית. לבדק בית צוות מהנדסי בניין מובילים בתחום אשר להם הידע והמכשור המתאים לעריכת בדק בית יסודי ומקצועי.
read more
ביקורת מבנים

ביקורת מבנים

ביקורת מבנים הינו מושג החופף ברובו לתחום בדק הבית. מעבר לכך, ביצוע של ביקורת מבנים כוללת בתוכה אף ביקורת של מבנים רחבים יותר דוגמת מבני ציבור, מבני תעשייה, בניני משרדים ועוד
read more
לקבלת הצעת מחיר:
שם מלא:
שם חברה:
טלפון/נייד:
דוא''ל:
סטודיו אדי גרף