search

בדק בית

בדק בית


עומדים לרכוש בית? דירה חדשה? יד שנייה?
יש לכם כתובת: בדק בית 10 בע"מ

בדק בית - המומחיות שלנו- אנחנו תותחים

 

בדק בית מהווה בדיקה הנדסית כוללת ורחבה למבנים כשבין היתר מטרתה היא לבחון את מצבו של מבנה, לאתר בתוכו ליקויי בנייה ובסופו כמובן להגיד דו"ח מלא ומפורט אודות הממצאים. חברת בדק בית הינה החברה העוסקת בתחום בדק בית בנכסים רבים זה שנים בצורה מקצועית. לבדק בית צוות מהנדסי בניין מובילים בתחום אשר להם הידע והמכשור המתאים לעריכת בדק בית יסודי ומקצועי.

שירות בדק הבית שהחברה מציעה מעניק ללקוחות תמונה הנדסית רחבה, מעמיקה ומקצועית של המבנה אותו בוחנים. הממצאים הרבים מפורטים בדו"ח שאף בסופו ניתנת חוות דעת של מהנדסי הבניין ללא משוא פנים. חשוב לציין שהמונח בדק בית כולל בתוכו בדיקה גם של מבנים ציבוריים רחבים, מבני תעשייה, בתי עסק ועוד.

בעבור אלו הרוצים ומתעניינים ברכישת נכס מסוים בדק בית הינו תהליך חשוב שיש לבצע. לא פעם בדק בית בעבור נכס בו אנו מביעים עניין יכול למנוע מאיתנו רכישה של נכס במחיר מופקע או ככזה שנצטרך להשקיע בו ממון וזמן רב נוסף לאחר רכישתו מבלי שתכננו לעשות כך. בנוסף, בדיקת בדק בית מהווה אף כמסמך קביל בבתי המשפט במקרים בהם קיים מאבק משפטי הקשור לנכס או מבנה מסוים.

בדק בית רצוי שייעשה גם במקרים בהם נעשה שיפוץ רחב וכולל למבנים. במסגרת שיפוצים רבים יש ומתגלים ליקויים רבים שלא היינו מודעים להם ואף מקרים מצערים שבמסגרת השיפוץ עצמו נוצרו ליקויים חדשים שאת האחריות עליהם צריך לקחת איש המקצוע האמון על השיפוץ. במקרים אלו דו"ח של בדק בית יהווה את המסמך עליו תוכלו להתבסס בדרישה לפתרון אותם ליקויים, בין אם מול איש המקצוע ובין אם מאבק איתו המגיע לבית המשפט.

ניתן להדגיש ולומר שבדק הבית מהווה עבור אלו הרוכשים נכס לצמצמם את הפער הקיים בו חסרים להם הידע והניסיון להעריך מבנה בצורה מקצועית ויסודית. בעבור רבים בדק בית מהווה תהליך אשר הביא אותם להימנע מעוגמת נפש עתידית בו היו מגלים ליקויי בנייה אשר היו מחייבים הוצאות כספיות רחבות ועמל רב.

גם במקרים בהם אנו נכנסים לבית חדש שזה עתה נבנה או לבית יד שנייה שבו גרו עד אותה נקודה אנשים יש והדבר עדיין מחייב בדק בית. נקודת ההנחה היא שבמקרים אלו יש ולא נמצא ליקויים הן בעת בנייה חדשה שבמסגרתה הכול נבנה מחדש ובצורה יסודית והן במקרה שדירה מועברת אלינו ובה גרו עד כמה ללא בעיות הנראות לעין. גם כאן יש וחובה הדבר להזמין בדק בית.

במסגרת חברת בדק בית מעניקה היא בדיקה היקפה ומקצועית הכוללת בין היתר בדיקת מסמכים ובה בחינת התאמה למפרט הטכני, בדיקת תוכניות מכר לנכס, עמידה בתקנות התכנון והבנייה, עמידה בתקנות הג"א, עמידה בהוראות תברואתיות ועוד. בפן הפיזי בדק הבית יכלול בתוכו תיאור פיזי של המבנה וחלקיו, בדיקת שלד המבנה, בדיקה ריצוף, בדיקת מצב הגג, בדיקה של הקירות, חלונות, דלתות, תקרות, ציפויים וחיפויים, רטיבות, נזילות ועוד. בדיקה רחבה נוספת כוללת בדיקה של מערכות הבית – אינסטלציה, חשמל כמו גם בדיקה אקוסטית ותרמית. כל אלו מאוגדים בסופו של תהליך לתוך דו"ח מפורט ומסודר בו רשומים כל הליקויים, פירוט של התיקונים שיש לעשות, הערכת זמן לביצוע התיקונים, הערכת נזקים כספית ועוד.

את בדק הבית אמונים לעשות אך ורק מהנדסי בניין אשר הוכשרו לכך. להם ניסיון רחב בתכנון, ניהול, פיקוח וביצוע של ביקורת למבנים. אלו הם אותם אנשים אשר יופיעו כשתבחרו להזמין בדק בית במסגרת החברה. זו תעניק לכם היקף רחב של שירותים במסגרת בדק הבית. אלו יכללו בין היתר את ההסמכות הגבוהות ביותר בתחום הבנייה בישראל, שימוש במכשור החדיש ביותר כיום בשוק, יכולת בדיקה בכל מקום בארץ, הענקת מעטפת רחבה מעבר לבדק בית עצמו הכוללים בוררות וגישור, פנייה לשמאי מקרקעין ועורכי דין. 

לקבלת הצעת מחיר:
שם מלא:
שם חברה:
טלפון/נייד:
דוא''ל:
סטודיו אדי גרף